KRUMLOVŠTÍ PIŠTCI

Úvod

Soubor

Fotoalbum

Ocenění

Repertoár

Kontakt

Spolupracujeme

⏏ DOM-cvičení

Spolek KP

KRUMLOVŠTÍ PIŠTCI
KATEGORIE / CATEGORY

⏏ DOM-cvičení


ZPĚT / BACK ZPĚT

Přípravka 2021 - Hořice na Šumavě

Milé flétničky,

abychom mohli spolu brzy hrát krásnější písničky, je na čase, abychom zvládali minimálně základní noty. K tomu nám pomůžou ty žluté noty, které jste si zakoupili, společné hodiny, ale především cvičení doma. A abychom se mohli posouvat kupředu všichni - i ti, kterí jsou v karanténě, či ti, kterí jsou nemocní - připravily jsme si pro vás tuto stránku na "pišteckém webu".

Naleznete zde všechny aktuální nahrávky písniček, které zrovna v ZŠ nacvičujeme. Vždy je u nich uveden oddíl, tedy kapitola, kde máte sklabu hledat (ta je spíše určtena pro rodiče, protože vy budete vědět z hodiny). Tempo udává rychlost čtvrťových not, tzn. 1 ťuknutí = 1 čtvrťová nota = 1 doba. Domácí úkoly budou očíslované a bude k nim vždy přidán i datum. Nahrávky a videa (jak čtete noty) zasílejte vždy prosím do daného data do 18:00 hodin, abychom měly možnost nahrávky od všech zkontrolovat. Nahrávky posílejte nacvičené, ne "na první nahrání". Věřte, že po těch letech poznáme, kdo si písničku zahrál 3x a kdo 10x. Odfláknuté nahrávky vracíme k přepracování! 

Uvidíte, že nejtěžší je začít. Pokud se do společného hraní vrhnete a vydržíte, uvidíte, že na konci školního roku budeme schopni zahrát moc hezké písničky. Jen je potřeba vytrvat a hlavně se na začátku hodně snažit a trénovat. 

 

 

Nahrávky posílejte prosím na WhatsApp    p. Renaty Pyšíkové    →    tel.: 723 564 785

 

ODDÍL  SKLADBA TEMPO   

DO KDY (vždy do 18:00)

 
vše čerpáno ze zakoupených ŽLUTÝCH NOT "HRÁTKY s flétnou, písničkami a pastelkami"      
           
           
 nota a1 (Amálka) Foukej, foukej, větříčku 50 cvičná pomalá    
    80 ÚKOL č. 1 so 27.11.  
           
 nota g1 (Gustík)          
           
           
           

ZPĚT / BACK ZPĚT


SESSION (c) 2014 Jakékoliv kopírování a šíření obsahu serveru KRUMLOVŠTÍ PIŠTCI, z.s. bez písemného souhlasu provozovatele je zakázáno
 
© 2010